Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Almond Dream Valentine Dogs

6.9.2009
.....prepáčte všetci, ktorí tu občas nakuknete, ale nestíham. Našťastie len písať. Svoj čas delím medzi prácu a rodinu ( teda aj Almonda) a na nič ostatné už nemám energiu. Almond nám rastie do krásy, už si ani nevieme predstaviť, že by nám tu nepobehoval. Prechod z chalupy do trvalého bydliska zvládol výborne. V pohode zvláda aj našu neprítomnosť. Veľmi rád všetko skúma, takže si musíme dávať pozor, čo nechávame na poličkách alebo na vešiakoch. Zatiaľ preskúmal kvety, tašku, krabicu, najhoršie obstála náhodne zabudnutá Maxiho mikina na vešiaku
Víkendy stále trávime na chalupe, takže si aspoň takto vychutnávame voľnosť. Cez týždeň chodievame na výbeh na Aničku alebo na inú lúku.
 
25.8.2009
....pridala som nové fotky z chalupy. Dnes som nastúpila do práce, Almond bol prvý krát sám doma ( teda, tak na dlhšie ), zvládli sme to všetci.
 
19.8.2009
...dnes sme boli s Almondom na preočkovanie, tváril sa, že o nič nejde. Za odmenu dostal novú hračku,a tak sa mu páčila, že ho nezaujímalo ani jedlo v miske, a to je čo povedať, pretože on by jedol vždy. Poobede ideme na chalupu, tak sa tešte na nové fotky.
 
17.8.2009
...tak sme doma. Strávili sme s Almondom dva krásne týždne na našej chalupe v Gonci. Tých vzájomných zážitkov je veľmi veľa. Myslím si, že Almond   sa  tam cítil ako v raji, pretože sme sa mu všetci venovali a celá záhrada bola len jeho. Pridala som aj nejaké fotky, ale je ich menej, lebo som mala  problémy s foťákom.  Teraz pár dni budeme v Košiciach, ale ešte sa vrátime na chalupu, aby sme si užili, kým začnú školské povinnosti.
 
31.7.2009
....hneď z rána, kým ešte nebolo horúco odišli deti ( Max a Almond ) s ockom na dlhšiu prechádzku a ja som sa konečne venovala sebe a domácnosti. Potom som prebrala úlohu optrovateľky ja, lebo Csabi išiel niečo vybavovať. Almond dnes predvádzal psie kúsky. Objavil prázdnu pet fľašu a ničil ju  až kým ju nezničil. 
 
30.7.2009
... dnes Almond absolvoval s nami prvú cestu na našu chalupu, od prvej chvíle sa tam cítil ako doma. Najviac sa mu páčila asi tráva, ktorú s radosťou vytrhával zo zeme. Ako dôkaz týchto slov pridávam pár fotiek do fotogalérie.  Almonda už pozná celá naša rodina a všetci sú ním nadšení.
Je úžasne spoločenský, s každým sa rád zoznámi a všade sa cíti dobre.  Dnes sa naučil vyliezť na gauč ( rodinná rada rozhodla, že to má povolené )a teraz si tu pri mne pekne spinká.
 
29.7.2009
....dnes sme boli s Almondom po prvýkrát u veterinárky. Zvládol to na výbornú, tak ako aj iné veci. Dnes sa napr. aj po prvýkrát pýtal sám von, sadol si na povel ( za čo dostal samozrejme svoju obľúbenú piškotku ). Sme z neho úplne uchvátení ako sa rýchlo učí. Je proste super. Trocha málo fotíme, ale sľubujeme, že sa to zlepší, len si na to musíme zvyknúť.
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok